Opinie

Bardzo dobra, szybka i terminowa współpraca. Pani Kinga znakomicie rozumie, co klient chce osiągnąć i czego oczekuje, co odzwierciedla wykonana przez Nią praca. Wykonany materiał (w moim przypadku logo, teczki, wizytówki i baner) jest bardzo spójny, wszystko tworzy jedną całość. Dodatkowo indywidualne podejście, wyrozumiałość, otwartość, bardzo dobre sugestie i podpowiedzi co do projektu. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, a Pani Kindze bardzo dziękuję, bo czuję, że to, co otrzymałam jest „moje”, a jest to dla mnie bardzo ważne.

Izabela Sroka, dietetyk


Kinga przygotowała dla mnie logo firmy i wzory etykiet. Idealnie trafiła w oczekiwania. Cierpliwie wprowadzała wszystkie zmiany, nawet na poziomie drukarni. Kreatywna, staranna i sumienna. Bardzo polecam Studio Graficzne Kingi Szumilas.

Maryla Głowaczewska


Myśl nerwowa…
Gdzie,
Do kogo
Udać się po SUPER LOGO?!!!

Kto wysłucha i podpowie,
Aby (tak, jak wszyscy marzą)
było Twoją drugą twarzą?
Hej, spokojnie… Adres już masz:
www.kingaszumilas

Maciej Baraniewicz, SIMBA Edukacja i Terapia


Podjęłam współpracę z Kingą, ponieważ lubię, jak ktoś ma pomysł na siebie i to co robi, posiada wyrazistą markę osobistą, spójną z osobowością. Lubię profesjonalizm połączony z empatią i wyjściem do klienta z otwartymi ramionami, sercem i umysłem. W tak sprzyjającej atmosferze można zdziałać rzeczy niezwykłe, autentyczne, skrojone na miarę naszych potrzeb i aspiracji. Kinga ma niezwykły dar ilustrowania naszych myśli, zamieniania długich linijek słów w jeden obraz. Serdecznie polecam współpracę z Kingą, jeśli potrzebujecie konstruktywnej rozmowy i efektu, który przewyższy Wasze oczekiwania.

Małgorzata Pawlińska, Psycholog i Job-crafting Coach


Rekomenduję usługi Kingi Szumilas – pełen profesjonalizm i fantastyczna obsługa klienta! Wszystko wykonywane terminowo i zgodnie z ustaleniami, ogromna cierpliwość i zrozumienie potrzeb. Polecam!!!

Elżbieta Kolny


Współpraca z Panią Kingą była dla nas czystą przyjemnością. Praca koncepcyjna nad logo naszej firmy jaką wykonała Pani Kinga opłaciła się, jesteśmy obecnie dumnymi posiadaczami loga odpowiadającego profilowi firmy i naszym upodobaniom. Nie warto szukać kogoś innego – Pani Kinga jest profesjonalna, otwarta, a przede wszystkim dotrzymuje terminów i pomaga w razie trudności.

Zuzanna Maryańczyk-Sitarz, Marcin Sitarz, Medycyna Holistyczna


Pani Kinga Szumilas wykonywała projekt graficzny identyfikacji wizualnej firmy PMG. Powierzone zadania wykonała terminowo i zgodnie z założeniami. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Kingą i polecam ją jako rzetelne i profesjonalne studio graficzne.

Szymon Łokaj, PMG


Pani Kinga Szumilas wykonuje swoje usługi profesjonalnie, terminowo i na wysokim poziomie. Jest elastyczna w stosunku do wymagań klientów, zawsze służy dobrą radą. Jest osobą miłą, która zaraża pozytywną energią. Bardzo polecam współpracę z Panią Kingą.

Magdalena Zapiór, Dietetyk Kliniczny


Profesjonalne podejście, kompetencja i solidność to niewątpliwie cechy Pani Kingi Szumilas. Praca przebiegała szybko i co najważniejsze została wykonana w ustalonym wcześniej czasie. Wszelkie detale były ustalane wcześniej z uwzględnieniem moich sugestii i spostrzeżeń. Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu.

Sebastian Szumski


Współpracę z Kingą Szumilas polecam zwłaszcza tym, którzy szukają rozwiązań nieszablonowych. Jest osobą, z którą bardzo dobrze się pracuje, uważnie słucha i cierpliwie tłumaczy. Zawsze niezawodnie, na czas, niepowtarzalnie i z indywidualnym podejściem.

Ika Graboń, www.coffee-coach.pl


Pełny profesjonalizm! – projekty realizowane sprawnie, z wielkim wyczuciem i dbałością o klienta. Dodatkowy atut to miła, bezpretensjonalna atmosfera. Zdecydowanie polecam!

Michał Jawura, Antykwariat Merkuriusz


Podczas współpracy z Kancelarią Zarządu Pani Kinga Szumilas wykazywała się dużym profesjonalizmem. Powierzone jej zadania wykonywała zawsze terminowo, szybko wprowadzając zgłaszane poprawki, a także dostosowując się do zmieniającej się sytuacji. Projekty graficzne przygotowane przez Panią Kingę Szumilas cechuje elegancja i dobre wyważenie proporcji. Z dużą łatwością potrafiła wpasować się w estetykę wcześniejszych projektów, co zapewnia spójność i odpowiednią ciągłość w kampaniach informacyjnych i promocyjnych. Dlatego też polecam współpracę ze Studiem Graficznym Kinga Szumilas.

Jacek Pilch, Zastępca Dyrektora Kancelarii Zarządu, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego


Bardzo cenię sobie współpracę z Kingą Szumilas. Szybki kontakt, terminowość i przede wszystkim wysoka jakość wykonanych projektów sprawiła, że chętnie powierzam jej kolejne zlecenia. Polecam współpracę z Kingą Szumilas wszystkim, dla których liczy się jakość i dobry smak.

Olga Matecka, Studio Rozwojowe


Kingę Szumilas należy pochwalić za jakość usług. Szukając na rynku oferty najwyższej jakości, warto się z nią skontaktować. O klasie firmy świadczy bardzo duża ilość informacji o własnej ofercie. To pozwala stwierdzić, że współpracuje się z profesjonalistami. Dzięki odpowiedniemu podejściu firmy, klient czuje się obsłużony z należytą uwagą i zaangażowaniem. Kinga Szumilas rzetelnie szacuje potrzeby kontrahenta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

Marta Młynarczyk, Ozdoby Ziemi


Współpraca idealna i do tego pod presją czasu. Poprzednia osoba całkowicie położyła projekty, do tego przestała się odzywać i nie można było uzyskać żadnych plików źródłowych, a Kinga zbudowała wszystko w 2 dni na nowo, 2 tygodnie przed rozpoczęciem festiwalu i uratowała dobre imię festiwalu. Dziękujemy!

Silesia Sonans


Dziękujemy za stworzenie estetycznych projektów, a także za ogromną cierpliwość i pomoc z każdym problemem (a było ich wiele).

Concerti Pasquali